Ecza-depo-raf-sistemleri
Antalya Raf Sistemleri
3 Kasım 2019
paslanmaz-raf-sistemleri
Konya Raf Sistemleri
4 Kasım 2019
hafif-yük-raf-sistemleri

Raflarda ana modül ayaklar ,yatay taşıyıcı travers ve tablalardır. Bu şekilde bir araya geldiği zaman raf ünitesi bir araya gelmektedir.

Mini-Raf-Sistemleri

Mini raflar, depolarda kutu yada kolili ürünleri saklama amaçlı kullanılır.

 

Dosya rafı olarak da bilinen çelik raflar günümüzde kullanımı en yaygın olan raf çeşitleridir. Her koşulda kaliteli kullanım sunan çelik raflar, kolay montajlanması, dekoratif olması ve her renge bürünebilmesi ile sıklıkla tercih edilir.Adana Raf Sistemleri Adana da hizmet veren raf üretim firmamız size birçok farklı çelik raf modelini sunar. Oldukça uygun fiyatlar ile sahip olacağınız çelik rafları her ortamda güvenle kullanabilirsiniz.
Çelik raflarda kullanılan çelik malzemelerin kalınlığına ve özelliğine kendiniz karar verebilirsiniz. Tamamen kendi şekillendirdiğiniz çelik raflara sahip olabilir ve birçok farklı şekilde bu rafları kullanabilirsiniz. Sektördeki çalışmalarını emin adımlar ile sürdüren firmamızdan her türlü raf modelini temin edebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.