zonguldak raf sistemleri
Zonguldak Raf Sistemleri
21 Ocak 2021
Elazığ raf sistemleri
Elazığ Raf Sistemleri
27 Ocak 2021
batman raf sistemleri

batman raf sistemleri

Batman’da raf imalatı ve satışı yapan Özerraf, bankalara, marketlere, fabrikalara, dükkanlara, depolara, evlere ve aklınıza gelebilecek bir çok yere raf imalatı yapmaktadır.

Batman Raf Sistemleri değince akla gelen isimlerden biri olmayı başarmış olan firmamız , Batman şehrinin depolama, istifleme ve ürün sunma hizmetlerinde öncü bir markadır. Batman şehrinin genel depolama sorunlarına çözüm olmuştur. Ağır sanayiden marketlere kadar birçok alanda kullanılan Batman Raf Sistemleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz edip doğru malzemeleri kullanmıştır. Ağır sanayi için yüksek mukavemetli paslanmaz çelik sacdan üretim yaparken, aynı zamanda bankalar ve devlet daireleri arşiv odaları için de aynı malzemeyi kullanmıştır. Kullandığı sac kısmen kompozit malzeme özelliği gösterdiği için, neme, ağırlığa, darbelere dayanıklıdır. Ve tüm ürünleri Özer Raf garantisi altındadır.

Özer raf Batman Raf Sistemleri, Çelik raf sistemleri, Depo raf sistemleri, Raylı arşiv dolabı, Market rafları gibi geniş ürün yelpazesi ile sizlere Batman’da hizmet verir. Kurulumu yaptığı tüm raf sistemleri için, ihtiyaç halinde teknik destek ve garanti verir.

Özer raf Batman’da Raf Sistemleri için, montaj, demontaj, yedek parça tedariği (pim, civata, ayak papucları, sabitleme elemanları, birleştirme elemanları, yedek sac ve profil malzemesi gibi) birçok konuda sizlere hizmet verir. Metal, ahşap ve plastik gibi malzemelerden, sizlerin ihtiyacı için imalat ve üretim yapar. Raf üretiminde müşterisi kadar çalışanlarını ve çevresini de önemseyen Özer raf Batman Raf Sistemleri ürünlerini ISO 9001, ISO 14001 standartlarında üretir. Raf sistemleri üretim aşamasında ve montaj esnasında sürekli teste tabii tutularak sağlamlığı garanti altına alınır.

Özer raf Batman Raf Sistemleri sadece Batman içine değil tüm Türkiye’ye raf imalatı yapar ve ayağınıza kadar gönderir. Tüm bankalar ile anlaşması olan Özer raf sizlere en iyi ve kolay ödeme seçenekleri sunar. Yüksek kalite düşük fiyat prensibi ile müşterilerini daima mutlu etmeyi başarır.

Özer raf Batman Raf Sistemleri sizlere bir telefon kadar veya bir tık kadar uzaktır.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.