Çelik raf sistemleri fiyatları

Gri-renk-raf-sistemi
Depo Raf Sistemleri İzmir
13 Ekim 2018
Lojistik Firmalarının Depolarında kullandığı Depo Raf Sistemleri
15 Ekim 2018
kutu-yükleme-raf-sistemleri

Depo rafları, ayaklar mavi travers ve tablalar krem renkte boyanmaktadır. Raflar elektro statik toz boyalıdır.

Çelik raf sistemleri, hammaddesi çelik olan sistemlerdir. Özellikle uzun soluklu kullanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir model olmakla birlikte dayanıklı oluşu da sistemin tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır. Fabrika, market, okul ve buna benzer yerlerin depolarında sıklıkla bu model kullanılmaktadır. Bu tür yerlerin yanı sıra, eczane, market, kırtasiye gibi yerlerin içerisinde de tercih edilmektedir. Görsel açıdan göze hoş gelmesi ve farklı boyutlarda üretilmesi bu tür yerler de tercih edilmesinin önemli etkenleri arasındadır. Çelik raf ölçüleri, standart olarak üretilmesinin yanı sıra, kişinin isteğine göre özel olarak da üretilmektedir. Büyük depoya sahip olan kişi ile küçük depoya sahip olan kişinin standart ürünü kullanması pek verimli olmayacaktır. Bu sebepten dolayı raf sistemi almak isteyen kişiler kullanacakları yerin ölçülerini iyi alması gerekir. Alınan ölçüler ve kullanım amacı göz önüne alınarak üretim yapılır. Üretilen malzeme profesyonel kişiler tarafından kullanılacak yere kurularak sizlerin kullanımına sunulur.

Civatalı çelik raf, çelik raf sistemlerinin bir modeli olarak bilinmektedir. Bu model genellikle ağır malzemelerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bunun nedeni, sistemin civatalar sayesinde daha dayanıklı olmasıdır. Ek yerlerinde ve destek yerlerinde kullanılan civatalar sayesinde ağır yükler rahatlıkla depolanmaktadır. Eğer sizlerde ağır yükleri depolamak istiyorsanız bu modeli seçmeniz size fayda sağlayacaktır. Bu tür modellerde genellikle delikli raf profilleri tercih edilir. Bunun nedeni, istenilen yere rahatlıkla vida eklenerek sisteme eklemeler yapılabilmesidir. Ayrıca bu tür sistemler, delikli profillere eklenen yeni malzemeler sayesinde daha dayanıklı hale gelebilmektedir.

Bu yönde bir seçim yapmanız, sizin sistemi daha verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Çelik raf profil fiyatları, kullanılan ham maddenin kalitesine göre değişebilmektedir. Eğer kaliteli bir malzemeden üretilen modelleri tercih ederseniz, fiyatta doğru orantılı olarak artış gösterecektir. Bununla birlikte Çelik raf sistemleri fiyatları da, kullanılan maddenin kalitesine ve üretilen modellerin boyutlarına göre değişebilmektedir. Ancak bilinmelidir ki, her bütçeye uygun modeller üretilmektedir. Böylece ihtiyacı olan kişiler, bütçelerine ve kullanacağı yere uygun modelleri tercih ederek verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirler.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.