Depo Raf Modelleri

Endüstriyel Raf
Raf Sistemleri İstanbul
22 Haziran 2018
Depo-Rafı
Metal Raf Sistemleri
30 Haziran 2018
4-katlı-depo-raf-sistemi

Depolarda kullanılan dört raflı sistem.Yüksekliği iki metre olan ve genişliği bir metre olan sistemdir.

Depo Raf Modelleri

Depo Raf Sistemleri olarak yaptıgımız uyguluma resimleri ve verilerini güncel internet sitemizde paylasıyoruz. Raf modelleri olarak belirtirsek raflar çelik raflar genelikle muhasebe arsivlerinde klasörleri muhafaza etmek hedefli sarfedilen raf sistemidir.
Piyasada civatalı raf sistemi olarakda ismi geçer. Kurulumu basit ve basittir. Hem de çelik raf yalnızca arsiv düzenlemede değil depolarda da kullanılır. Depolarda saklanan mamüller amacıyla tercih edilir. Arşivlerde sarfedilen raflardan hariç seçenek olarak arşiv dolabi da kullanılır.
Uzun vakitli saklanan arsivlerde en çok tercih edilen sistemdir. Arsiv sistemleri dolapları kapalı olması ve dolabın kitlenmesi ilerde olusabilecek klasörlere zarar vermesini asgariye indirmekdir. Hem de klasör rafları istenildigi vakit dosyaların birbirlerine karışmaması ve sağa ve sola yatmamasi amacıyla lama uygulası yapılmaktadır.
Standart raf ölçüleri arşivlerde sarfedilen tabla 31×93 cm dir. Duvar uzunluguna göre oluşturulan raflar 31×93 cm 31×75 ve 31×60 olarak imal edilmektedir. Yükseklikte 200 cm, 250 cm ve 300 metre olarak yapılmaktadir. Depo raflari olarak tercih edildigi vakit sarfedilen raflar ister çelik raf yada istenildiği vakitte mini rack raf olarak tercih edilmektedir.
Mini rack sistem raf olarak sistem demonte olması, istenildigi vakit raflar arasinda ki ölçüyü değistirme imkanımız vardır. Bu düzenin çelik raflarda oldugu gibi adetlere göre imalat süreci vardir. Hazırda belirleme edilen stoklu bir malzeme değildir. Sebebi ise çok çok ölçüsü olmasidir. Renk olarak elektro statik toz boyalı mavi, gri, krem, kırmızı ve gri tercih edilmektedir.
Hem de depo rafları olarak palet rafları imalati da yapmaktayız. Bu sistem paletleri depolamak amacıyla sarfedilen raflardır. Kullanılacak malzemeyi belirleme etmek amacıyla palet özellikleri gereklidir. Sizden bu verileri aldıktan sonra yerinde keşif yapmaktayiz. Ondan sonra bilgisayar destekli çizim programinda raf yerleşimi yapılır. Yapılan çizimde belirti edilen adetlere göre raf sistemleri fiyat öneriyi tarafınıza sunulur.
Her kalem malzemenin ayrı ayrı fiyatlandırması bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir