Endüstriyel Raf
Raf Sistemleri İstanbul
22 Haziran 2018
Depo-Rafı
Metal Raf Sistemleri
30 Haziran 2018
4-katlı-depo-raf-sistemi

Depolarda kullanılan dört raflı sistem.Yüksekliği iki metre olan ve genişliği bir metre olan sistemdir.

Depo Raf Modelleri  olarak yaptığımız uygulama resimleri ve verilerini güncel İnternet sitemizde paylaşıyoruz. Raf modelleri olarak belirtirsek raflar çelik raflar genelikle muhasebe arşivlerinde klasörleri muhafaza etmek hedefli sarf edilen raf sistemidir.
Depo Raf Sistemleri piyasada cıvatalı raf sistemi olarak da ismi geçer. Kurulumu basit ve basittir. Hem de çelik raf yalnızca arşiv düzenlemede değil depolarda da kullanılır. Depolarda saklanan mamuller amacıyla tercih edilir. Arşivlerde sarf edilen raflardan hariç seçenek olarak arşiv dolabi da kullanılır.
Uzun vakitli saklanan arşivlerde en çok tercih edilen sistemdir. Arşiv sistemleri dolapları kapalı olması ve dolabın kitlenmesi ilerde oluşabilecek klasörlere zarar vermesini asgariye indirmekdir. Hem de klasör rafları istenildigi vakit dosyaların birbirlerine karışmaması ve sağa ve sola yatmaması amacıyla lama uygulası yapılmaktadır.
Standart raf ölçüleri arşivlerde sarf edilen tabla 31×93 cm dir. Duvar uzunluğuna göre oluşturulan raflar 31×93 cm 31×75 ve 31×60 olarak imal edilmektedir. Yükseklikte 200 cm, 250 cm ve 300 metre olarak yapılmaktadır. Depo raflari olarak tercih edildiği vakit sarf edilen raflar ister çelik raf yada istenildiği vakitte mini rack raf olarak tercih edilmektedir.
Mini rack sistem raf olarak sistem de monte olması, istenildiği vakit raflar arasında ki ölçüyü değiştirme imkanımız vardır. Bu düzenin çelik raflarda olduğu gibi adetlere göre imalat süreci vardır. Hazırda belirleme edilen stoklu bir malzeme değildir. Sebebi ise çok çok ölçüsü olma sidir. Renk olarak elektro statik toz boyalı mavi, gri, krem, kırmızı ve gri tercih edilmektedir.
Hem de depo rafları olarak palet rafları imalat da yapmaktayız. Bu sistem paletleri depolamak amacıyla sarf edilen raflardır. Kullanılacak malzemeyi belirleme etmek amacıyla palet özellikleri gereklidir. Sizden bu verileri aldıktan sonra yerinde keşif yapmaktayız. Ondan sonra bilgisayar destekli çizim programında raf yerleşimi yapılır. Yapılan çizimde belirti edilen adetlere göre raf sistemleri fiyat öneriyi tarafınıza sunulur.
Her kalem malzemenin ayrı ayrı fiyatlandırması bulunur.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.