Metal-dolap
Diyarbakır Raf Sistemleri
6 Kasım 2019
depo-raf-sistemi
Manisa Raf Sistemleri
6 Kasım 2019
tablalı-depo-raf-sistemi

Yan yana kullanılan raflar, duvar kenarları ve ortalarda çiftli olarak kullanılır. Paletli yada paletsiz ürünler için imal edilir.

Rayli-Dolap

Metal dolaplar, tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olarak yapılmaktadır.

 

Arşivleme ihtiyacınız için tercih gri raf modelleri günlük yaşantınızda birçok farklı amaç için kullanılabilir. Yer kaplamayan özel üretim gri raflar uygun fiyatlı olması nedeni ile de sıkça tercih edilebilir. Genelde birçok yerde arşivleme amacı ile kullanılan gri raf modellerini her ihtiyacınızı dizmek ve saklamak için de kullanabilirsiniz. Birçok işyerinde depo olarak da tercih edilebilecek gri raflar özellikle plastik ürünlerin stoklanması konusunda oldukça başarı vermektedir.
Hatay merkezli raf üretim firmamız ihtiyacınız olabilecek her türlü gri raf modelini sizlere sunmaktadır.Hatay Raf Sistemleri firmamız Kaliteli çelik malzeme ile üretilen rafları son derece hesaplı fiyatlar ile satın alabilir ve uzun yıllar boyunca güvenle rafları kullanabilirsiniz.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.