İstanbul Depo Raf Sistemleri

Yan-kapama-saç-uygulaması-raf-sistemi
İstanbul Çelik raf Sistemleri
11 Nisan 2019
Depo-sistemleri-raf-ayağı
İstanbul Raf Modelleri
11 Nisan 2019
Civatalı-raf-sistemi

Uygulamada kullanılan rafların bağlantı elemanları civata ve somundur.

Raf sistemleri, bir firmaya ait olan depoların düzenli olabilmesi ve aranılan eşyaların kısa sürede rahatlıkla bulunabilmesi adına oldukça önemlidir. ürünlere erişimin kolay olması ve ürünlerin bu tür raflar sayesinde sorunsuz bir şekilde saklanması müşterilere sunulan hizmetin kalitesini de son derece artıracaktır. Bu artışta sizlere maddi ve manevi olarak olumlu bir şekilde döneceğinden emin olabilirsiniz. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde bu tür sistemlerin değişik modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin en başında sırt sırta raf sistemi gelmektedir. Kullanılan bu raf modeli genellikle büyük marketlerin depolarında veya fabrika depolarında kullanılmaktadır. Ağır yükler bu model sayesinde rahatlıkla depolanabilmektedir. Bu modelin yanı sıra, ağır yük raf sistemleri de depolar da tercih edilmektedir. İsminden de anlaşılacağı üzere bu tür modeller sayesinde ağır yüklerinizi rahatlıkla düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Ayrıca kullanılan sistemlerin nem ve rutubete karşı oldukça dayanıklı olması, malzemelerinizin bu tür olumsuzluklardan etkilenmesinin önüne geçmiş olacaktır.

İstanbul depo Raf Sistemleri olarak Ağır yüklerin bir arada tutulması ve kolaylıkla taşınabilmesi için palet sistemi uygulanmaktadır. Uygulanan bu sistem ile birlikte paletli raf sistemleri tercih edilebilmektedir. Böylece malzemelerin taşınması ve depolanması daha kolay bir hale dönüşerek sizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Palet rafları, depolanacak ürünlerin boyutuna göre değişmektedir. Eğer boyut olarak büyük ürünler depolanacaksa ona göre sistemler üretilmektedir. Ayrıca ağır yükler taşınacağı için rafların tablaları oldukça kalındır. Bununla birlikte tablalar sistemin sağlam olması için birbirine kalın vidalarla bağlanmaktadır. Böylece depo rafları, daya uzun ömürlü olmakta ve ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilmektedir.
Sanayi tipi raflar, genellikle boyut olarak büyük olmaktadır. Ayrıca rafların imalatında kullanılan tablalar da oldukça kalındır. Kalın olmasının en büyük nedeni, ağır yüklerin taşınabilmesidir. Bunun yanı sıra, rafların kullanışlı olabilmesi adına yüksek kısımlara erişim için özel mekanizmalar sisteme eklenmiştir. Bunları kullanarak üst kısımlara rahatlıkla erişebilirsiniz. Bu tür yerler de endüstriyel raf da tercih edilebilmektedir. Bunun seçimi sizlerin tercihine bırakılmıştır. Sizlerin ihtiyacı doğrultusunda gerekli incelemeler profesyonel kişiler tarafından yapılarak sizlere en uygun sistem size önerilmektedir. Önerilene eklemeler yaparak kendi sisteminizi kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

 

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

2 Comments

  1. 3.10 yükseklik 3 metre en gıda rafı saglam demir kaça olur

  2. UnPoo dedi ki:

    Rafların biraz daha fazla görsellerini koysanız seçmek açısından ve fikir edinmek açısından çok iyi olacak arkadaşlar. Bol satışlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.