Civatalı-raf-sistemi
İstanbul Depo Raf Sistemleri
11 Nisan 2019
hareketli-raylı-arşiv-dolabı
İstanbul Raf Firmalari
11 Nisan 2019
Depo-sistemleri-raf-ayağı

Raflarda kullanılan raf ayağı ve ürünleri taşımak için yardımcı ekipmanı traverslerdir. Traversler üstüne gelecek ağırlığa göre tespiti yapılır.

Günlük yaşantımız da depo, market, hastane, eczane ve farklı iş yerlerinde değişik raflarla karşılaşmaktayız. Karşılaşmış olduğumuz bu raflar ile birlikte o ortamların düzeni sağlanmaktadır. Depolar da saklanacak olan malzemelerin düzenli bir şekilde saklanması ve müşterilere sunulacak malzemelerin sergilenmesi raf modelleri sayesinde olmaktadır. Ancak raf sistemleri Anadolu Yakası modelleri kullanılacağı ortama uygun şekilde üretilmektedir. Standart olarak üretilen modeller bulunduğu gibi sizin isteğinize göre ürünler de üretildiğini unutmamalısınız.

Market, eczane, ofis gibi yerlerde standart raf modelleri tercih edilebilir. Ancak büyük market, depo ve büyük iş yerlerinde standart sistemler yetersiz kalabilmektedir. Bundan dolayı değişik boyutlar da üretim olmaktadır. Market rafları, iki farklı model olarak üretilmektedir. Marketin orta kısmında yer alan raflar çift taraflı kullanıma uygun üretilmektedir. Duvar kenarında kullanılacak olan raflar ise, tek taraflı kullanıma uygundur. Ayrıca raflar arasında boşluklar bazı raflar da değişkenlik gösterebilmektedir. Böylece büyük boyutta ki ürünlerin raflar da sergilenebilmesi kolay bir hale dönüştürülmüş olur. Arşiv rafları ise, market raflarına göre daha farklıdır. Bu ürünler daha çok dolap şeklindedir ve üretiminde kullanılan maddenin cinsi farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünler genellikle depo gibi yerler de kullanıldığı için nem ve rutubete karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca, ofis gibi yerler de kullanılacak olan raflar ise daha küçük çaplı ve daha kullanışlı olabilmektedir.

Raf sistemleri fiyat listesi göz önüne alındığı zaman, modellerin kendi içerisinde de fiyat farklılıkları olduğu gözlenir. Sizlerin model isteği ve rafların ölçüsüne göre sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Rafların özellikleri ve boyutu arttıkça doğru orantılı olarak fiyatta da artış olmaktadır. İkinci el raf sistemleri ise, fiyat bakımından daha uygundur. Ofis değişikliği, iş yeri kapatma veya farklı nedenlerden dolayı yeni sayılabilecek raflar ikinci el olarak satılmaktadır. Bütçeniz sıfır ürün için yetersiz ise, sağlamlığı yüksek olan ikinci el ürünleri alabilirsiniz. Özellikle depo raf sistemleri İstanbul Raf Modelleri İstanbul içerisinde birçok ikinci el ürüne ulaşabilmeniz mümkündür. Endüstriyel raf sistemleri için de ikinci el ürün alarak işleyişini daha kolay bir hale dönüştürebilirsiniz. Böylece uygun fiyata kaliteli hizmet almış olursunuz.

 

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.