Depo-Raflari
İkinci El Raf Sistemleri
21 Temmuz 2018
endüstriyel-raf-sistemi
Sırt Sırta Raf Sistemleri
28 Temmuz 2018
paslanmaz-raf-sistemleri

Ayrıca raflar krom olarak da imalatı yapılır.

Krom raf sistemleri , günümüzde en çok tercih raf sistemleri edilen sistemler arasında yerini almaktadır. Genel özellikleri itibariyle kullanışlı ve sağlam olması çok tercih edilen sistemlerin arasında yer almasına büyük katkı sağlamaktadır. Krom raf, günümüzde birçok yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her mekana uygun olarak üretilen sistemler sizlerin ihtiyacını rahatlıkla karşılayarak sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Özellikle krom çelik raf, bu sistemlerin en başında gelmektedir. Malzemenin yapısı itibariyle, üretilen sistemlerin sağlam ve uzun süre dayanıklı olması kaçınılmazdır. Çelik yapısı itibariyle sağlam olduğu gibi farklı şekillere de girebilme olasılığı bulunmaktadır. Bu özelliğinden faydalanılarak sistemlere estetik güzellikler kazandırılabilmektedir ve farklı renk seçenekleri kullanarak sistemin, kullanılacağı ortama uyumlu hale gelmesi sağlanır.

Krom raf fiyatları incelendiği zaman farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Çünkü sistemlerin büyüklüğü, kalınlığı ve desenleri fiyatlar da değişkenlik oluşmasına neden olmaktadır. Standart boyutlarda üretilen ürünlerin fiyatları sabit olmakla birlikte özel olarak üretim isteyen kişiler farklı fiyat teklifleri ile karşılaşabilirler. Bunun bilincinde olarak hareket edildiği sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmaksızın kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Örnek olarak hastane rafları düşünüldüğü zaman, farklı boyutlarda ki raflara ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü hastanenin her yerinde aynı boyutta ki rafın kullanılması imkansızdır. Bu doğrultuda da fiyatlar da değişkenlik olabilmektedir. Ayrıca hastane ortamında kullanılacak olan sistemlerin ham maddesi özel olarak seçilmekte ve hastane ortamına uygun hale getirilmektedir. Sağlık açısından risk taşıyan hiçbir ürün bu tür sistemler de kullanılmamaktadır. Bu da sizlerin rahatlıkla bu tür sistemleri kullanmanızı sağlayacaktır.

Paslanmaz tel raf, adından da anlaşılacağı üzere paslanmaz özelliğine sahiptir. Özel olarak üretilen bu tür sistemler genellikle paslanma riski taşıyan ortamlar da tercih edilmektedir. Bu tür ortamlar genellikle depolar olmaktadır. Ancak tel rafların taşıma kapasitesi fazla olmadığı için ağırlıkta hafif yüklerin depolanması için kullanılabilmektedir. Herhangi bir nem ve rutubet bu sistemleri etkilemeyeceği için, içiniz rahat bir şekilde bu sistemleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tür sistemler oksitlenmeye karşı oldukça dayanıklı olmakla birlikte kurulumu da çok kolaydır. Bunun yanı sıra, paslanmaz raf imalatı sırasında özel olarak kullanılan malzemeler sayesinde ürünlerin renginde solma ve matlaşma gibi durumlar oluşmamaktadır. Kolay temizlenme özelliği ve hijyenik olmasından dolayı eczane, hastane gibi ortamlar da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tel raf modelleri, değişkenlik gösteren sistemlerdir.

Bu tür ürünlerin farklı kullanım alanları olduğu için farklı modeller de üretimler olmaktadır. Bunun yanı sıra, özel istek üzerine farklı modellerde üretimler de yapılabilmektedir. Krom tel fiyatları göz önünde bulundurulduğu zaman, ürünlerin sağlamlığı ve kullanışlı oluşu düşünüldüğünde çok uygun olduğu görülmektedir. Böylece çok uygun fiyatlara işinizi görecek kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerin paslanmaz oluşu, paslanmaz raf fiyatları seviyesinde değişiklikler olmasına da neden olabilmektedir. Çünkü bu tür ürünler de farklı malzemeler kullanılmakta ve kullanılan malzemeler de doğal olarak bu tür ürünlerin fiyatını artırmaktadır.

Otel ekipmanları, günümüz de en çok kullanılan malzemelerdir. Otellerin özelliklerine göre özel olarak üretilen malzemeler olduğu gibi, standart ekipmanlar da bulunmaktadır. Farklı boyutları ve farklı renk seçenekleri bulunan bu tür sistemler sizlerin işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Özellikle bu tür iş yerlerinde endüstriyel mutfak tercih edildiği için buna uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Böyle mutfaklar için özel raflar üretilmektedir. Bu raflar oldukça kullanışlı olmakla birlikte sağlamlık açısından da oldukça sağlamdır. Bunun yanı sıra, mutfaklar da temizlik önemli olduğu için bu tür sistemlerin kolay temizlenebilir olması büyük avantaj olarak görülmektedir.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.