tablalı-depo-raf-sistemi
Hatay Raf Sistemleri
6 Kasım 2019
hafif-raf-sistemi
Kayseri Raf Sistemleri
6 Kasım 2019
depo-raf-sistemi

Depolarda kullanılan palet rafları

endüstriyel-depo-rafları

İstifleme ekipmanları ile raflara yükleme yapılır.

 

Enleri ve boyları istenildiği şekilde ayarlanabilen kromaj raf sistemleri kaliteli olması ve sade görünümü nedeni ile güven verir. İstif anlamında ihtiyaç duyacağınız raf modellerine firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Kromaj raf sistemlerinden tercih ederek 200 kiloya kadar olan malzemelerinizi güvenle depolayabilir ve saklayabilirsiniz. Hem soğuk bölgelerde hem de nemli ortamlarda kullanıma son derece uygundur. Paslanmaz yapısı her koşulda muhteşem bir kullanım performansı sunmaktadır.
Manisa’da yürüttüğümüz kapsamlı raf hizmetlerimiz bölge genelinde ihtiyaç olacak her türlü raf hizmetini müşterilerimize sunmaktadır. Her türlü raf ihtiyacınızda Manisa Raf Sistemleri firmamız ile iletişime geçebilir ve birbirinden farklı özelliklere sahip raflardan dilediğiniz modelleri satın alabilirsiniz. Kaliteli hizmet için günün her saati firmamıza ulaşabilirsiniz.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.