Rayli-Dolap
Metal Dolap
17 Temmuz 2018
Depo-Raflari
İkinci El Raf Sistemleri
21 Temmuz 2018
Depo Raflari

Depo Raf Sistemleri

Market raf sistemleri , market içerisinde yer alan ürünlerin düzenli olarak yerleştirilmesi için büyük bir fırsattır. Bu fırsattan faydalanarak ürünlerin sergilenmesini daha iyi yapabilirsiniz ve satışlarınızın seviyesi daha da artacaktır. Bu tür raflar oldukça kullanışlı olmakla birlikte estetik açıdan da gayet hoş durmaktadır. Ayrıca rafların imalatında metal ve ahşap malzemeler tercih edilmektedir. Rafların taşıyıcı kısmı dayanıklı olabilmesi ve ağır yükleri taşıyabilmesi adına metalden yapılmaktadır. Arka kısımlar ise, ahşap malzemelerle yapılarak ortaya hoş bir ürün çıkarılmaktadır. Market raf ölçüleri genellikle standart ölçülerde olmaktadır. Ancak marketin büyüklüğü ve kullanım amacına göre rafların ölçüleri değişkenlik gösterebilmektedir. Raf yaptırmadan veya satın almadan önce profesyonel kişilere danışarak onlardan yardım almanız sizlerin en doğru kararı verebilmesine büyük katkı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra, raf sistemleri mimari açıdan iki kısma ayrılmaktadır. Bu kısımlar duvar üniteleri ve orta üniteler olarak bilinir. Duvar üniteleri duvar önüne yerleştirilir ve tek taraflı kullanıma uygundur. Orta üniteler ise, marketlerin orta kısmına yerleştirilir ve her iki tarafı da kullanılabilir düzeydedir. Bu rafların yükseklikleri ise 140, 180, 220, 260 santimetre olarak değişebilmektedir. Bunlar standart ölçüler oldukları gibi, sizlerin özel taleplerine göre de yükseklikler belirlenebilmektedir. Raf ekipmanları içerisine bakıldığı zaman, rafların her bir kısmının standart ölçüsü vardır. Ancak en alt kısmın diğer raflara göre daha geniş olduğunu söylemek gerekir. Böylece daha kullanışlı olacak ve daha farklı ürünler o raflara yerleştirilebilecektir.

Raf sistemleri Anadolu Yakası, her türlü rafların bulunduğu yer olarak bilinmektedir. Böylelikle ihtiyacınız olan raflara kolaylıkla erişerek kullanmaya başlamanız mümkündür. Raf sistemlerinin çeşitliliği ve kırtasiye, kozmetik, meyve sebze, züccaciye gibi yerlere uygun olması işinizi kolaylaştıran en büyük etkenlerdendir.
Kırtasiye rafları, ürünlerin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak kitap boyutları Baz alınarak raf sistemlerinin boyutları belirlenir. Ancak farklı ürünlerin yerleştirilme olasılığı da göz önünde bulundurularak rafların boyutları artırılabilmektedir. Böylece kırtasiyeye uygun sistemler meydana getirilerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Bunların yanı sıra, sizlerin isteklerine göre ekstra mağaza ekipmanları da üretilmektedir. Böylece her türlü ihtiyacınız karşılanarak satmak istediğiniz kırtasiye malzemelerini rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Kozmetik rafları, günümüz de var olan diğer raflara göre farklılık göstermektedir. Çünkü bu tür raflar da sergilenen ürünler küçük olmakta ve bir arada olabilmektedir. Bu tür durumlar göz önünde bulundurularak özel üretilir ve sizlerin kullanımına sunulur. Böylece rafların kullanışlı olması ile birlikte kozmetik ürünleri daha iyi sergilenerek müşterilerin beğenisine sunulur. Özellikle orta kısımda bulunan raflar, içerisinde bulunan ürünlerin her iki taraftan rahatlıkla görünebilmesine büyük olanak sağlamaktadır. Böylece rafların oldukça kullanışlı olduğu görülmektedir. Zücaciye rafları da, bu tür raflara benzerlik göstermektedir. Ancak her birinin kullanımında üzerine koyulacak ürünler farklılık gösterdiği için raflarda da bazı farklılıklar olabilmektedir. Bu nedenden dolayı, rafların kullanılacağı alan ve kullanım amacı iyi belirlendikten sonra raf seçimi yapılarak en doğru karar verilmelidir.

Meyve sebze reyonları, market içerisinde kullanılan raflara göre değişkenlik gösterir. Çünkü meyve ve sebzelerin yerleştirilmesi için rafların ölçüleri farklı olması gerekir. Ayrıca bu tür ürünlerin yerleştirilmesi ve dağınık bir görünüm olmaması adına en doğru tasarım üretilir. Böylece kullanışlı sistemler ortaya çıkar. Bunların yanı sıra, mağaza ekipmanları düşünüldüğü zaman market içerisinde onlara da ihtiyaç olmaktadır. Özellikle market arabası ve teşhir sepetleri bu ekipmanların başında gelmektedir. Sizlerde ihtiyaçlarınıza göre karar vererek, ne tür raf sistemine ve hangi ekipmanlara sahip olmanız gerektiğini belirlemelisiniz.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.