Endüstriyel Raf
Raf Sistemleri Fiyat Listesi
16 Temmuz 2018
Depo Raflari
Market Raf Sistemleri
19 Temmuz 2018
Rayli-Dolap

Metal dolaplar, tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olarak yapılmaktadır.

Metal Dolap Günlük hayatta iş yeri ve ofis gibi yerlerde birçok evrak bulunmaktadır. Bu evraklar belirli bir düzene göre yerleştirilmediği zaman, ilerleyen süreçte bir evrak bulunmak istense bulunması oldukça güç olabilmektedir. Eğer evrakları belirli bir düzene göre arşivlerseniz eğer aradığınızı kısa süre içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evrakların arşivlenmesi için de arşiv dolabı tercih edilebilir. Bu dolaplar sayesinde evraklar düzenli olarak yerleştirilir. Düzenleme içerisinde her bir rafa harf veya numaralandırma uygulanarak hangi dosyanın nerede olduğu anlaşılır. Böylelikle evrakların depolanması için arşiv sistemleri kullanılmış olur.

Raylı arşiv dolabı, günümüz de sıklıkla tercih edilen sistemler arasında kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde hem yerden hem de zamandan tasarruf edilmiş olur. Bu tür dolaplar birkaç bloğun birleşimi ile oluşmaktadır. Her bir blok rayla sayesinde birbirine birleştirilir veya ayrılabilir. Böylece blokların arkasında ki veya önünde ki evraklara rahatlıkla erişim sağlanır. Raylı arşiv dolapları, sistemi kullanan kişilere kompakt arşiv sistemini sunmaktadır. Kullanılacak olan bu dolapların üretimi tamamen sizlerin isteğine göre olmaktadır. Kullanacak olduğunuz yerin boyutlarına ve kullanım amacına göre üretilen arşiv dolapları, kullanılacak olan yere kurulur. Dolap, genel olarak bakıldığı zaman bir bütün halindedir. Ancak dolap içerisinde birden fazla blok bulunur. Bu bloklar alttaki raylar ve yanda ki kol sayesinde birbirinden ayrılır. Sizler dosyalarınızı arşivlemek istediğiniz düzene göre blokları birbirinden ayırabilirsiniz ve her bir bloğa anlayacağınız şekilde numaralandırma ve isimlendirme yaptığınızda ilerleyen süreçte evrak arama derdine son vermiş olursunuz. Compact raf raylı arşiv dolapları, özellikle de düzenin sağlanması adına önemli bir icattır. Ayrıca Compact arşiv dolapları sayesinde zamandan da tasarruf edeceğinizi unutmamalısınız. İlk etapta dolabın içerisinde bulunan blokların birbirinden ayrılması zor olarak görülse de böyle bir durum söz konusu değildir. Blokların birbirinden ayrılması zor olarak görülse de böyle bir durum söz konusu değildir. Yan tarafta yer alan kol sayesinde rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz.

Compact dolap kullanmak istediğiniz de, sistem sizlere dolapların kitlenebilme şansını da vermektedir. Böylece gizli olduğunu düşündüğünüz evraklarınızı da rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde arşivleyebilirsiniz. Metal arşiv dolabı da günümüz de tercih edilen sistemlerden biridir. Bu tür sistemler özellikle nem ve rutubet olan ortamlar da tercih edilir. Metal bu tür olumsuz durumlardan etkilenmeyeceği için, doğal olarak dolap içerisinde bulunan evraklar da bu tür olumsuzluklardan etkilenmeyecektir. Metal dolap sayesinde uzun süre saklamak istediğiniz evrakları korunaklı ve güvenilir bir şekilde saklayabilirsiniz. Kullanılan metal dolapları da raylı olarak kullanabilirsiniz. Bunun seçimi sizlerin tercihine kalmıştır.

Arşiv dolapları, genellikle zaman kaybını önlemek adına kullanılmaktadır. Büyük iş yerlerinde bu dolapların sayısı fazla olacağından kapladıkları yer fazla olur. Bunun önüne geçmek ve daha kullanışlı hale getirmek için raylı sistemler tercih edilir. Kullanılan raylar sayesinde bloklar birleştirilip ayrılır. Böylece arşivlenmek istenilen evrakları zorlanmadan, kısa süre içerisinde arşivleyebilirsiniz. Bu sistemlerin yapımında çelik dolap tercihi de bulunmaktadır. Kullanış kolaylığı ve uzun ömürlü oluşu bakımından tercih edilen bu modeller, her alana rahatlıkla uyabilmektedir. Özellikle fabrikalar da sıklıkla kullanılan bu sistemler, oldukça sağlam olmasından dolayı her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Fabrikalarda bu tür dolaplar darbeye maruz kaldığından dolayı dayanıklı olması büyük avantajdır. Sizler de bu tür avantajlardan faydalanmak istiyorsanız ve evraklarınızı belirli bir düzen içerisinde sorunsuz olarak arşivlemek istiyorsanız raylı sistemleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Raf Sistemleri oldukça uygun fiyatlara sunulan bu hizmetten faydalanmamak yapılmış büyük bir hata olacaktır.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.