Özer Raf Sistemleri

Lojistik depolarında depo raf sisteminin önemi
17 Ekim 2018
Depo-raf-sistemi
İstanbul Paslanmaz Raf Sistemleri
11 Nisan 2019
hafif-yük-raf-sistemleri

Raflarda ana modül ayaklar ,yatay taşıyıcı travers ve tablalardır. Bu şekilde bir araya geldiği zaman raf ünitesi bir araya gelmektedir.

Özer raf sistemleri, bu sektörde isim yapmış önemli firmalardan biridir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firma, yenilikler yaparak müşterilerine ürün çeşitliliği sunmaktadır. Günümüz de birçok raf sistemi bulunmaktadır. İnsanlar genellikle göz önünde olan raf sistemlerini görmektedir. Bunlar genellikle market, bakkal, eczane, kırtasiye gibi yerlerin rafları olmaktadır. Bu tür raflar genellikle standart ölçüler de olmakta ve dış görünüş olarak ilgi çekmektedir. İlgi çekmesinde ki sebep, rafları sürekli olarak göz önünde olmasıdır. Ayrıca rafların göz önünde olması beraberin de temiz olması gerekliliğini de getirmektedir. Bu sebepten dolayı, Özer raf sistemleri özel malzemelerden üretilmektedir. Üretilen sistemler, kullanılan özel malzemeler sayesinde rahatlıkla temizlenebilmekte ve sürekli göz önünde olan sistemlerin her zaman temiz bir şekilde yer alması sağlanmaktadır.
Özer raf sistemleri, standart üretimlerin yanı sıra, isteğe göre ürünler de üretmektedir. Özellikle depo raf sistemleri, standart ölçülere uyum sağlayamadığı için farklı üretimler gerekmektedir. Çünkü her depo aynı ölçüler de olmamaktadır. Bunun beraberinde depoya uygun sistemlerin üretilmesi hem depo içerisinde rahat hareket edilmesini sağlar hem de deponun verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bunun bilincinde olan depo sahipleri, depo ölçülerini ve rafların kullanım amaçlarını bildirerek istenilen şekilde sistemlerin üretilmesini sağlar. Fabrika veya lojistik depolar da genellikle paletli depo rafları tercih edilmektedir. Çünkü bu tür ortamlar da genellikle paletli malzemeler depolanmaktadır. Bununla birlikte paletli malzemelerin güvenilir şekilde depolanması paletli raflar sayesinde olmaktadır. Ancak paletli depo raflarının standart raflara göre farklılıkları bulunmaktadır. En büyük fark, iki raf tablası arasında ki mesafedir. Özer raf sistemleri yetkilileri bunun bilincinde olarak bu mesafeyi paletlere uygun şekilde belirlemektedir. Ayrıca kullanılan rafların tabla kalınlığı da standarda göre daha fazladır. Bu saye de paletli malzemeler daha güvenilir bir şekilde depolanabilmektedir. Bunlara ek olarak, sistemlerin ayakları da büyük öneme sahiptir. Paletli malzemeler veya diğer malzemeler ağır olacağı için, ayakların kalın ve sağlam olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan Özer raf sistemleri çalışanları, sistemi buna uygun şekilde üreterek sizlerin kullanımına sunmaktadır.

6 Comments

 1. Hasan dedi ki:

  Güzel bir site

 2. işitme cihazı dedi ki:

  başarılarınızın devamını dileriz

 3. luo.la dedi ki:

  Ye ! This Is A Good Blog!

 4. 增大网 dedi ki:

  年后第一次来,恭喜恭喜!

 5. 增大网 dedi ki:

  送你一片大海,让你一帆风顺;送你一个太阳,让你热情奔放;送你一份真诚,祝你开心快乐;送你一份祝福,让你快乐天天!

 6. Susan dedi ki:

  You are well aware that most of us have very great opportunities to change ourselves in such a way that our goals become more achievable.

  To do this, you can go to trainings and get an impulse to move towards your goal.

  But what to do if there is no financial or other opportunity to participate in trainings?

  Is it possible to change yourself to become more efficient?

  In addition, the coach may simply not give the changes that you need.

  For example, your work is related to sales, but you do not get pleasure from sales. You know everything about sales, but you have no enthusiasm to engage in this activity. Therefore, you sell worse than your colleagues, who sell and enjoy the process.

  Can you love the sales process? After all, no one training you do not give such changes.

  It turns out that such technology of internal changes and discoveries in the qualities you need is available. It is called Technology Self-Transformation of the Person.

  Read about this unique technology in the book Start Your Life Again. 4 steps to a new reality “on the site https://sviyash.org/

  The author of the technology has devoted more than 20 years to the research of those internal barriers that prevent us from being effective on the way to our goals. And determined the most correct sequence of independent actions that will allow us to achieve our goals.

  No consultants, no trainers, you work on yourself independently. Try it and make sure it works.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir