Depo-Raflari
Depo Raflari
10 Ağustos 2018
Raf Sistemleri
Raf Modelleri ve Raf Sistemleri
15 Ağustos 2018
Pilates-Topu-Rafı

Artık spor salonlarında pilates topları dağınık durmayacak, topları düzenlemek için tasarlanan raf sistemidir.

Paslanmaz raf sistemleri, her kullanıcının isteyeceği bir sistemdir. Özellikle paslanmaz özelliğinin olması, sistemin uzun yıllar kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle depo gibi yerlerde bu tür sistemler su gibi dış etkenlerle karşılaşabilmektedir. Bu karşılaşmalar doğrultusunda da sistemlerde paslanma gibi olumsuz durumların doğma riski ortaya çıkmaktadır. Ancak bu tür sistemler özel malzemelerle üretilmektedir. Üretimde kullanılan bu malzemelerin paslanmaz özelliği bulunmaktadır. Böylece sistemler de paslanmayarak uzun süre sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir.

Paslanmaz raf modelleri içerisinde yer alan tüm ürünler özel malzeme ile kaplamaktadır. Kaplanan malzeme sayesinde ürünün kullanım süresi artmaktadır. Bunun yanı sıra, dış yüzeyde kullanılan malzeme sayesinde renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri sayesinde sistemleri kullanacağınız ortama uygun ürünü seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Depo gibi yerler de genellikle standart renkler tercih edilse de market, eczane, ofis gibi yerler de renk seçenekleri önem arz etmektedir. Çünkü bu tür yerler göz önünde olacağı için ortama uygun renklerin seçilmesi çok önemlidir. Böylece, ortamın genel görüşü bozulmayarak ortama renk katan ürünlere sahip olmuş olursunuz. Ayrıca raf sistemleri sayesinde uzun yıllar düzenli bir işleyiş sürdürebilirsiniz.

Hastane rafları, özel hijyen isteyen ürünlerdir. Çünkü hastane ortamlarında hemen mikrop kapan kişiler bulunabilmektedir. Bu sebepten dolayı bu tür ortamlar da paslanmaz raflar tercih edilir. Ayrıca, paslanmaz rafların üretiminde kullanılan malzemenin önemli bir özelliği daha bulunmaktadır. Bu önemli özellik, rafların kolay şekilde silinerek temizlenebilme özelliğidir. Böylece hastane ortamlarında hijyenik sistemleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Günümüz de ofis, market veya farklı ortamlar da paslanmaz tel raf tercih edilebilmektedir. Bu tür sistemler hem fazla yer kaplamamakta hem de oldukça kullanışlıdır. Bu nedenden dolayı genellikle göz önünde olan ortamlar da tercih edilmektedir. Ancak, raflar tel olduğu için ağır yüklerin depolanmasında tercih edilmemektedir. Fazla taşıma kapasitesi olmadığı için hafif yüklerin sergilenmesi ve depolanması için kullanılır. Krom raf da bu sistemlere örnek olarak gösterilebilir. Hem oldukça kullanışlıdır hem de paslanmaz özelliği sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına sahipsiniz.Paslanmaz raf fiyatları en uygun firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.