Paslanmaz Raf Sistemleri

Paslanmaz Raf (6)

Paslanmaz Raf (7)

Paslanmaz Raf (8)

Paslanmaz Raf (9)

304 kalite paslanmaz çelik malzemenin arasında %18 krom, %8 nikel bulunmaktadır. 201 nitelik paslanmaz çelik malzemenin içinde ise %11-12 krom, %1 nikel bulunmaktadır. 304 kalite paslanmaz ile 201 kalite paslanmaz malzeme görünümünde hiç bir fark bulunmamaktadır.
Paslanmaz raf sistemlerinin gövdesi yanlarda ve ortalarda Ø5.8 mm üstte 20mm aralıklarla dizilmiş Ø3.5 mm kalınlıktaki çubuklardan oluşturulmuştur. Yanlarda Ø5.8 mm çerçeve rolü gören çubuklar ve arada mukavemeti güçlendiren zig zag biçimi verilmiş Ø4.5mm tel parçalar bulunmaktadır. Rafların her bir dört köşesine, Ø32mm çaplı 2mm et kalınlıklı borudan şekillendirilmiş konik parçalar kaynatılmıştır. Uzun ve geniş rafların orta kalınca çubuklarına güçlendirici olarak zig zag ve Ø5.8mm çubuktan oluşan takviyeler monte edilmiştir. Raflar Elektro polisaj işlemine tabi tutulmuş, yüzeyi korozyona karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir.
Raf ünitesi ayakları yine AISI 202 kalite paslanmaz çelik Ø25mm çaplı boruya 25 mm aralıklarla yiv açılarak imal edilmiştir. Ayaklar raflar ile aynı yüzey işlemlere tabi tutulmuştur. Elektropolisaj işlemi bittikten sonra ayak alt kısımlarına dişli zamak parçalar geçirilmekte ve yükseklik ayarı sağlayan civatalar takılmıştır. Civatalara ve ayakların üst kısımlarına siyah plastik tapalar monte edilmiştir. Rafların ayaklara montajı, özel biçimlendirilmiş poliamid parçaların, istenen yükseklikte, numaralı yivlere oturtulması ve rafların köşelerinde bulunan konik parçalara geçirilmesi ile yapılır.
304 kalite paslanmazda olduğu gibi 201 kalitede de manyetik yoktur. (Kısaca mıknatıs tutmaz). Yapılan tuz testlerinde 304 kalite paslanmaz çelik 230 saat dayanmaktadır. 201 kalite paslanmaz çelik 195 saat dayanmaktadır.
Ortalama her kat için 200 kg.
Kolay Kullanım Deponuzun şekli mutlaka rahat kullanışlı yerleşim sağlayabilirsiniz. Değişik ölçüleriyle uygun modeller yaratabilirsiniz. Mallarınızın yüksekliğine göre rafları ayarlayabilirsiniz ve yerinizi maksimum kullanabilirsiniz.
Soğuk odalar için harika bir seçim. %85'lik hava dolaşımı ile bütün malların eşit soğutulmasını sağlar. Soğuk odalar için paslanmaz çelik uygundur.
Tüm raflardaki ürünler rahatça gözlenebilir. Bulunduğu ortamın ışığını kesmediği için mekanda aydınlık sağlar
Bazı Kullanım Alanları: Endüstriyel mutfak, Otel ve Restoranların endustriyel mutfakları, Yurt ve Hastanelerin endustriyel mutfakları, Endüstriyel Sanayi İşletmeleri mutfakları, Spor Klüpleri, Saç Vücüt Bakım Merkezleri, Apart Oteller ve Sosyal Tesislerin endüstriyel mutfak alanları, Yat, Gemi mutfakları ve Sosyal Tesislerin endustriyel mutfak alanları, Kamu Kurumları, Şantiye mutfakları vb. Gibi endüstriyel mutfak kullanımının olduğu her alanda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz
Raf Ölçüleri;
En : 36 cm-46 cm-53 cm-61 cm
Boy : 91 cm-107 cm-122 cm-137 cm-152 cm-183 cm.
Yükseklik : 160 cm-183 cm-216 cm-244 cm
Paslanmaz Tel Raf Sistemi Temiz, şık ve Modern: Sistem hava depolanan öğeler üzerinde dolaşmasını sağlar ve toz toplama engellemeye yardımcı olur.
Raflar; Çubuklardan meydana gelmiş hasır köşeler ve ortak takviye zigzag seklinde birbirine puntalanmış sağlam yapıya sahip, köşelerde konik parçalar poliamid ayak tutucuları sıkar.
Ayaklar; ø 25 mm borudan, her 25 mm'de ayar boğumu bulunan üst kısmı tapa ile kapalı alt kısmı ise ayar vidali boru ayaktır.
Paslanmaz Çelik (INOX); 304 kalite paslanmaz çelikten mamül, çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanıklı ve sert yüzey icin elektropolisaj yapılmış, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir ürün.
Toz boyalı; Elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 200 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için uygun bir üründür
Bazı Kullanım Alanları: Endüstriyel mutfak, Otel ve Restoranların endustriyel mutfakları, Yurt ve Hastanelerin endustriyel mutfakları, Endüstriyel Sanayi İşletmeleri mutfakları, Spor Klüpleri, Saç Vücüt Bakım Merkezleri, Apart Oteller ve Sosyal Tesislerin endüstriyel mutfak alanları, Yat, Gemi mutfakları ve Sosyal Tesislerin endustriyel mutfak alanları, Kamu Kurumları, Şantiye mutfakları vb. gibi endüstriyel mutfak kullanımının olduğu her alanda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz