kutu-yükleme-raf-sistemleri
Raf Sistemleri Bursa
27 Eylül 2018
eko-raf-sistemi
Depo raf çeşitleri
12 Ekim 2018
Pilates-Topu-Rafı

Artık spor salonlarında pilates topları dağınık durmayacak, topları düzenlemek için tasarlanan raf sistemidir.

Günümüz de herhangi bir deponun içerisi ne kadar düzenli ise, o depoya ait mağazaların müşterilere sunmuş olduğu kalite de o kadar yüksektir. Bu nedenden dolayı depolarınızın düzenine büyük oranda önem vermeniz gerekmektedir. Aksi halde deponuz karışık olabilir ve aradığınızı aramakta zorlanabilirsiniz. Bunun için genellikle depo Paslanmaz Tel Raf kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde depo da saklı tutacağınız ürünleri raflara yerleştirebilirsiniz ve belirli bir düzene göre yerleştirdiğiniz malzemelerinizi ilerleyen süreçte rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle bu tür yerler de nem ve rutubet olma riski fazla olduğu için paslanmaz tel raf özelliğine sahip ürünler tercih edilir. Bu ürünlerin paslanmaz özelliği sayesinde deponuzda kullanmakta olduğunuz rafları uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Rack raf sistemleri, genellikle market ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Hem estetik açıdan hoş durması hem de oldukça kullanışlı olması, tercih edilmesinde ki en önemli etkenler arasında gösterilebilir. Özellikle dar yerlerde rahatlıkla kullanılabilmekte ve aralarında koridor oluşturulabilmektedir. Böylece hem müşteriler hem de mekan sahibi raflarda bulunan ürünlere rahatlıkla erişebilir. Böyle yerler de sağlamlığı ve görselliği artırmak adına çelik raf sistemleri de kullanılabilmektedir. Sağlamlık seviyesi yüksek olması ve renklendirmenin kolay olması, bu tür ürünlerin market gibi yerler de kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu saye de marketin veya farklı bir mağazanın tasarımına göre raflar da renklendirme yapılabilir. Depolama rafları için de bu ürünler tercih edilebilir. Buna ek olarak metal raf özelliği bulunan ürünler de sıklıkla kullanılmaktadır.

Hem maliyet bakımından uygun olması hem de ürünlerin her ortama uyum sağlaması Paslanmaz Tel Raf tercih edilmesini sağlayan önemli özelliklerdir. Sizler de bu özellikleri göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz.
Raylı arşiv dolabı, genellikle dar alanlar da yerden tasarruf edilmek için tercih edilmektedir. Dolapların altına bulunan raylar sayesinde sistemin kullanımı sağlanmaktadır. Sitem genel itibariyle birkaç bloktan oluşmaktadır. Altta bulunan raylar kullanılarak bu bloklar birbirine yapıştırılır veya ayrılır. Böylece sistemlerin gereksiz yer kaplamasının önüne geçilerek sistemlerin verimli bir şekilde kullanılabilmesi sağlanmış olacaktır.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.