kutu-yükleme-raf-sistemleri
Celik Raf Sistemi
1 Ağustos 2018
Depo-Raflari
Depo Raflari
10 Ağustos 2018
Mini-Raf-Sistemleri

Mini raflar, depolarda kutu yada kolili ürünleri saklama amaçlı kullanılır.

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüz de birçok Raf modelleri bulunmaktadır. Bu modeller kişilerin isteklerine ve kullanım amacına göre değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir depo da kullanılacak olan raf modeli ile bir markette kullanılacak raf modeli birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar başta sistemin ham maddesinde olabilmektedir. Bunun yanı sıra, sistemin genel şekli ve ölçüleri de farklılıkları oluşturan ana unsurlardır.

Market rafları İstanbul sayesinde marketlerinizde kullanacağınız raf sistemlerine erişebilirsiniz. Genellikle bu tür ürünler standart olarak üretilmekte ve market kullanımına gayet uygundur. Ancak sizlerin isteği doğrultusunda vermiş olduğunuz ölçüler ve şekillerde raf üretimi de yapılmaktadır. Genel itibariyle market rafları 2 şekil olmaktadır. Biri tek taraflı olan modeldir. Tek taraflı raf modeli marketin duvar kenarında ki kısımlar da kullanılmakta ve bir tarafını ürün yerleşimi yapılmaktadır. Raf aralarında ki boşluklar da benzer ölçülerdedir ve satılacak ürünler rahatlıkla sergileyebilmektedir. Diğer model ise, çift taraflı kullanıma uygundur. Yanı her iki tarafına da ürün yerleştirilerek sergileyebilmektedir. Bu model marketin orta kısmında kullanılmakta ve ürünlerin düzenli bir şekilde sergilenmesini sağlamaktadır. Marketiniz için sıfır raf sistemi almaya uygun bütçeniz yoksa rahatlıkla ikinci el market rafları bulabilmeniz mümkündür. Bu tür sistemler uzun yıllar dayanıklı olduğu için, içiniz rahat bir şekilde ikinci el ürün alarak kullanabilirsiniz. Market içerisinde kullanılacak olan sistemlerin raf ünitesi her türlü malzemenin sergilenmesi için uygun kısımlardır.

Günümüzde dekorasyona önem veren kişiler için dekoratif raf modelleri bulabilmekte mümkündür. Standart dekorlar da üretilen ürünlerin yanı sıra, sizlere özel ürünler üretilmesi de mümkündür. Raf sistemleri fiyat listesi göz önüne getirildiği zaman, standart modellerle özel üretim modeller arasında fiyat farkın bulunmaktadır. Bunun bilincinde olarak hareket ederseniz ilerleyen süreçte herhangi bir problemle karşılaşmamış olursunuz.
Depo için raf sistemleri arıyorsanız ikinci el depo raf sistemleri tercih edebilirsiniz. Böylece birbirinden kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olursunuz. Birbirinden özel ve güzel mutfak raf modelleri için de bu seçeneği kullanabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan sistemler bütçenizi fazla sarsmadan işlerinizi uzun süre görebilir.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.