depo-raf-sistemi
Raf Sistemleri İstoç
25 Eylül 2018
Pilates-Topu-Rafı
Paslanmaz Tel Raf
5 Ekim 2018
kutu-yükleme-raf-sistemleri

Depo rafları, ayaklar mavi travers ve tablalar krem renkte boyanmaktadır. Raflar elektro statik toz boyalıdır.

Raf Sistemleri Bursa olarak Bursa’nın tüm ilcelerine raf hizmeti sunmaktayız.Paslanmaz raf modelleri, gelişen teknoloji sayesinde sayısını artırmıştır. Artık değişik malzemeler kullanılarak her ortama uygun dayanıklı sistemler oluşturulmaktadır. Kullanılan raf sistemleri malzemelerin yapısı gereği paslanmaz olması bu tür ürünlerin tercih edilmesinde ki en önemli etkendir. Özellikle nem ve rutubet barındıran depo ve benzeri yerler de kullanılacak olan rafların paslanma riski yüksek olduğu için bu tür yerlerde paslanmaz ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Böylece kullanacağınız ürünler daha uzun ömürlü olmakla birlikte ilerleyen süreçte sizlere sorun yaşatmayacaktır. Paslanmaz özelliğine sahip olan maddelerin şekil alabilme ve farklı renk seçeneklerinin olması hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştırmaktadır.

Paslanmaz rafların modelleri göz önünde bulundurulduğu zaman tel raf, çelik raf, krom raf gibi modeller olduğu gözlemlenir. Bu modeller içerisinde özellikle paslanmaz tel raf sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun nedeni, modelin her ortama rahatlıkla uyum sağlaması ve kurulumunun kolay olmasıdır. Hafif eşyaların depolanacağı veya sergileneceği yerlerde bu ürünü tercih edebilirsiniz. Böylelikle bu tür kaliteli ürünler sayesinde kendinize büyük kolaylıklar sağlamış olursunuz. Ayrıca bu tür ürünlerin renginde bozulma olmaması ve uzun süre sağlam bir şekilde kullanılabilir olması sizlere sunulan büyük bir fırsattır. Bu fırsatın bilincinde olarak hareket ettiğiniz zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün değildir.Raf Sistemleri Bursa olarak Bursa’nın tüm ilcelerine raf hizmeti sunmaktayız. Avantajlı fiyat sunmamız sayesinde burda da raf sistemlerimiz çok kullanılmaktadır

Hastane rafları, bulunduğu ortam itibariyle hijyenik ve bakımlı olması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı kolay temizlenebilir ürünler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, yapısı gereği fazla yer kaplamaması ve kullanışlı olması gerekmektedir. Kullanılacak olan raflar da bu özelliklere uygun olarak üretilmekte ve hastanelerin kullanımına sunulmaktadır. Tercih edilen modellerin temizliği sık sık yapılacağı için, sık yapılan temizlik sonrası ürünlerin zarar görmemesi adına dış kısmı özel malzemelerle kaplanmaktadır. Böylece aşınmalar veya farklı olumsuz durumlar bu tür ürünler de gözlemlenmez. Mutfak rafları da bu tür raflara örnek verilebilir. Mutfakta da kullanılacak rafların hijyenik ve dayanıklı olması gerekmektedir. Bu tür yerler de istif rafları da kullanılabilmektedir.
Genel olarak fiyatlara bakıldığı zaman paslanmaz raf fiyatları standart ürünlere göre daha pahalıdır. Ama uzun süreli kullanılacak dayanıklı ürün için verilmeyecek paralar değildir.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.