Raf Sistemleri Fiyat Listesi

Ecza-depo-raf-sistemleri
Soğuk hava depo rafları
13 Temmuz 2018
Rayli-Dolap
Metal Dolap
17 Temmuz 2018
Endüstriyel Raf

Raf Sistemleri İstanbul

Raf Sistemleri , günümüzde birçok firma tarafından kullanılmakta ve her sektör için uygun türleri bulunmaktadır. Bu sistemleri kimi deposunda kullanırken kimi de marketi için tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, satış ofisleri için de kullanılmaktadır. Özellikle ofislerde düzen ve tertip önemli olduğu için, rafların kullanılması düzenin sağlanması adına önemli bir yöntemdir. Bu nedenlerden dolayı günümüzde farklı raf çeşitleri ile karşılaşmak mümkündür. Farklı raf çeşitlerinin olması ihtiyaçtan kaynaklanan bir nedendir. Rafların bazıları ofisler de kullanılabilirken, bazı türleri de depolarda ağır yüklerin taşınması ve depolanması için kullanılmaktadır. Raf sistemleri fiyat listesi göz önüne getirildiği zaman, depoda kullanılan raf sistemi ile ofiste kullanılan sistemin fiyatı aynı değildir. Çünkü depoda kullanılan sistemler farklı malzemelerden üretilmekte ve ağır yüklerin taşınması için kullanılmaktadır. Bu nedenden dolayı, ofiste kullanılan sistemlerden fiyat bakımından daha pahalıdır. Depo rafları için belirli bir fiyat söylemek mümkün değildir. Çünkü sistemler yer incelemesi yapıldıktan sonra belirlenmekte ve ona göre teklif sunulmaktadır. Rafların ne kadar ağırlığı taşıyacağı, depo büyüklüğü, rafların boyutu, rafların hareket edip etmemesi fiyat teklifini değiştiren önemli unsurlardır. Sizler de raf yaptırmak istediğiniz zaman profesyonel kişilere deponuzu incelettirerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Raf sistemleri İstanbul sayesinde, karışık olarak depolanmış ürünlerinizi bir düzene koyabilmeniz mümkündür. Bu sistemler de katlı sistem yer almakta ve katlı sistem sayesinde aynı özellikte ki ürünleri bir arada depolayabilmeniz mümkündür. Aynı özellikte ki ürünlerin bir arada depolanması sayesinde aradığınız malzemelere kısa sürede ulaşmış olursunuz. Ayrıca depo içerisinde belirli bir düzenin olduğunu da görebilirsiniz. Düzensiz olarak malzemelerin yerleştirildiği depolar oldukça kullanışsız olacaktır ve düzensiz olarak yerleşim olacağı için deponun fazla malzeme depolamasının önüne geçilmiş olacaktır. Bu tür olumsuz durumlara sebep olmamak adına depo raf sistemleri tercih etmeniz gerekir. Ucuz maliyet ile sahip olduğunuz raflar sayesinde deponuzu daha verimli kullanabilirsiniz.

Raf sistemleri kullanıldığı zaman ilk etapta mekan da karanlık bir ortam oluşabilir. Ancak, rafların verimliliği zamanla gözlemlendiği zaman bu karanlık olma sorunu görmezden gelinebilir. Eğer deponuz varsa ve deponuza malzemelerinizi gelişigüzel yerleştiriyorsanız malzemeleriniz sığmayacaktır ve yeni bir depo kiralamanız gerekecektir. Bu da sizlere büyük bütçe harcamanıza sebep olacaktır. Ancak, kullanmakta olduğunuz depoya profesyonel kişilere danışarak raf imalatı yaptırdığınız zaman ikinci bir depo kiralama derdinden kurtulmuş olursunuz. Depolar da kullanılacak olan raflar, paslanmaz raf olarak seçilir ve böylece uzun süre hiçbir sorunla karşılaşmadan kullanmanız mümkün olacaktır. Raf sistemleri fiyat listesine bakıldığı zaman, paslanmaz raf tercih edildiği zaman kalitenin artmasından dolayı doğal olarak fiyat artışı da gözlemlenmektedir. Sizler de bu bilgiler ışığında hareket ettiğiniz zaman kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Günümüzde ağır yüklerin taşınıp depolanması için genellikle metal raf ve çelik raf tercih edilmektedir. Çünkü bu malzemelerin ağır yükleri taşıyabilme şansı daha fazladır. Ancak bu ürünlerin far sistemlerinde tercih edilmesi fiyatı artıran ürünlerdir. Ancak gözünüzde büyüteceğiniz kadar fazla paralar vererek raf yaptırmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Raf sistemleri için vereceğiniz ücretler yeni depo kiralanmaktan daha uygundur ve deponuzda ki kargaşanın da önüne geçmiş olursunuz. Raylı arşiv dolabı ve metal dolap kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilirler. Depolarda kullanılacağı zaman büyük sistemler üretilir. Ancak ofislerde kullanılacağı zaman daha küçük sistemler tercih edilir ve buna bağlı olarak fiyatta da düşüşler olmaktadır. Sizler kullanım amacınızı belirlediğiniz zaman sizlere en uygun fiyat teklifi kısa sürede sunulacaktır.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.