Raf Sistemleri İstanbul

eko-raf-sistemi
Mini Rack Raf Sistemleri
20 Haziran 2018
4-katlı-depo-raf-sistemi
Depo Raf Modelleri
28 Haziran 2018
Endüstriyel Raf

Raf Sistemleri İstanbul

Raf Sistemleri İstanbul

Firmamız 2006 senesinde bugüne kadar İstanbul’da depo raf ve metal raf imalatı gerçekleştirme tadır. Hem de raf modelleri olarak metal grubunda olan tüm raf ekipmanları olarak hizmet vermekteyiz.
Endüstriyel raf olarak depolarda sarfedilen palet rafları ülkemizde sarfedilen en süregelen raf sistemidir. Raf modellerini kısaca anlatmak hedefli yazılan bu makalemizde size raflar ile ilgili bilgi verilmektedir.
Güncel raf sistemizde sizlere sürekli bilgi paylaşımında bulunmaktayız. En kısa sürede referans olarak yapmış bulunduğumuz programlı raf numuneleri resimleri ve bilgi paylaşımında bulunacağız. Raf programı yapılacak yerin alınan keşif evveli boş halinin resimleri ve raf programını yaptıktan sonra yerin dolu durumuyla beraber bilgi paylaşımında bulunacagiz.
Böylece resimlerde tespit edilen programlar yardımıyla istemiş oldugunuz raf sistemlerinin tercihini yapmadan evvelce resimlerden tercih etmiş olacaksiniz. Bu program resimleri çelik raf, paslanmaz raf, depo raflari, arşiv raflari, market raflari, metal raf, ahşap raf ve saniyesel raf olarak güncel resimler ve bilgi paylaşımında bulunacagiz. Raf modelleri ve fiyatları oluşturulan yönümüzde keşif ardından tarafınıza sunulmaktadır.
Raf Sistemleri fiyat listesi meydana getirmek amacıyla eskiden keşif yapılması gerekmektedir. Doğru raf sistemine karar verildikten ileri aşamada raf fiyatları belli olur. Örnek olarak verirsek çelik raf programlarında, çelik raf tablasının ayrı fiyatı, raf ayağı ayrı fiyatı ve bağlantı elemanları olan cıvata ve somunun fiyatlandırmasi yapılır. Arada sırada ise hazır raf sistemleri olarak firmamiz fiyat vermektedir. Bu fiyat raf ünitesi olarak fiyatlandırmasıdır.
Bu yazılan fiyatlar içersinde metal rafların nakliye ve raf montajı fiyatıda içersinde bulunmaktadır. Rafların sevkiyatı firmamızın kendi araçları ile yapılmaktadır. İstanbul dışı illerde olarak örneğin Antalya, Ankara, İzmir, Mersin, Trabzon, Kayseri, Bursa gibi illerde ambar firmaları ile çalışmaktayız. İstanbul dışı illerde oluşturulan sevkiyatlarda oluşturulan sözleşme ile mamüller garantili taşınmaktadır. Fabrikamızdan sevkiyatı oluşturulan raflarin montajını gerçekleştirme amacıyla ustalarımız
verilen günde raf montajını yaparak müşteriye problemsiz teslim eder.Metal raflarda raf tablası yerine bazı durumlarda müşterilerimizin depolarında kullanması hedefli askılık raf olarak da gerçekleştirmetayız. Askı ile olan mamülleri depolamak hedefli oluşturulan raflardır. Sistem olarak tekrar raf direkleri, en az bir yada iki adet askı bulunmaktadır. Raf sağa sola, yada devrilmemesi içersinde en az üç adet raf tablasıda olmak mecburiyetinde ünitede. Mağaza ekipmanları olarak da sarfedilen raflar ürüne direk ulaşımını sağlar.
Mağaza rafları olarak sarfedilen raflarda ahşap raf ve metal rafda tercih edilmektedir. Ürün sergilemek amacıyla oluşturulan raflarda ahşapta çok çok tür vardır. Genellikle giyim mağazaların tercih ettikleri program olarak tercih edilen raflardir. Duvarlara oluşturulan mdf raf olarak oluşturulan ve mamülleri taşımak amacıyla kanca sistemi kullanılmaktadır. Raf kancası olarak piyasada satılan mamüller tür olarak çok çokdır. Market raflari olarak satılan mamüller büyük marketlerin ürün sergilemesi hedefli sarfedilen raflardır.
Bu raflar yardımıyla kullanıcı aradığı ürünü basit bir şekilde bulup satın alır.Market ekipmanlarında raflar çelik raflar gibi demonte durumunda satısa sunulmaktadır. Sevkiyat esnasında mamüllere zarar vermeyi önlemek hedefli metal raf sistemlerinde bulunduğu gibi mamüller paketleme yapılmaktadır. İstanbul dışı sevkiyatlarda bazı durumlarda raflar karton ile paketlenmekte ve mamüllere olacak zararları asgariye indirmektir. Yapı market rafları ise tüm raf tipleri görmek mümkun derhal derhal. Örneğin numune olarak metroda tespit edilen raflardır. Hırdavat reyonunda tespit edilen mamülleri sergilemek amacıyla hırdavat rafları kullanılmaktadır.
Hırdavat raflarının üzerinde tespit edilen raf kancaları yardımıyla hırdavatta sarfedilen mamüller sergilemek amacıyla tüketilir. Mini Rack Raf Sistemlerinide görmek mümkundur bu mağaza raflari arasında. Bazı mamüller amacıyla sarfedilen raflar bilhassa elektronik gibi mamülleri sergilemek amacıyla tercih edilir.Hem de ülkemizde tespit edilen büyük mağazalarda Metro, İkea, Bauhaus gibi depolarında sarfedilen raflar arasında metal raflar vardır. Ürün gruplarımızın arasında tespit edilen paslanmaz raf sistemleri, başka bir adıyla geride bıraktığımız piyasada tel raflarda kullanılmaktadır. Soğuk hava deposu olan yerlerde tercih edilmektedir. Bazı büyük mağazalarda taze ürün saklama hedefli tespit edilen depolarda tüketilir paslanmaz raflar.
Ürünlerini saklama ve stoklama hedefli ilaveten istif rafları olarak tüketilir. İstif rafları istenildigi vakit rack sistem raf yada mini rack sistem raf olarak yapılır. Hafif yük rafları mağazalarda kullanıldığı vakit tekrar metal raflarda oldugu gibi yerleşim olarak duvar kenarlarına tekli üniteler, ortada belli bir boşluk bırakıldıktan sonrada ortada çift yönlü raf olarak tüketilir. Hem de mini rack raf sistemlerinde istenildiği vakit raflar metal raf olarak değil de sunta raf olarak yapılmaktadır. Sunta raf olarak yapılmasındaki gaye hem rafa istikbal ürünün çok ağır olmaması, yada rafın ürüne zarar vermemesini önlemek hedeflidır. Kullanılan ürün bugun piyasada tespit edilen 18 mm mdf olarak tercih edilir.
Genelikle mdf raflarda tercih edilen renk beyazdır. İstif rafları ilaveten makinelerin kalıplarının taşımak hedefli olarak tüketilir. Kalıp rafları tercih edilen raflar genelikle rack sistem raf sistemidir. Rack sistem tercih edilmesinin nedeni rafların üzerine istikbal kalıplarının ağır bulunduğundan ötürüdır. Arada sırada kalıplar rafa paletli olarak bazı durumlardade paletsiz olarak konulmaktadir. Paletsiz olarak eklenilen mamüllerde rafların üzerine eklenilen raf kalınlığı genelllike 1.50 mm olarak yada 2.00 mm olarak tercih edilmektedir. Bazı kalıpların çok çok ağır bulunduğundan ötürü raflara h tarzı travers programını gerçekleştirmetayız. En ideal raf sistemlerini kullanmak amacıyla firmamiz size oluşturulan keşifte bilgi paylaşımı bulunmaktadır.
Market raf sistemleri programında raf dikmeleri krem yada beyaz renkte, üstlerinde tespit edilen raf siperlikleri mavi yada kırmızı renkte imal edilir. Bazı firmalar bilgisayar rafları hedefli kullandığı vakit rafları komple kara renkte tercih etmektedir. Otel ekipmanları yada saniye sel mutfaklarda her projede raflar bulunmaktadır. Otellerde tespit edilen depolarda mamulleri muhafaza etmek hedefli tüketilir. Kuru besin depolarında çelik raf yada mini rack raf, soğuk hava depolarında paslanmaz istif rafları tüketilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir