Raf-Depolama
Raf Sistemleri Tuzla
22 Eylül 2018
kutu-yükleme-raf-sistemleri
Raf Sistemleri Bursa
27 Eylül 2018
depo-raf-sistemi

Depolarda kullanılan palet rafları

Raf Sistemleri İstoç olarak istanbul daki firmalara raf hizmetleri üretimini sağlamaktayız.Çelik raf sistemleri, günümüzde en sık kullanılan modellerdendir. Özellikle dayanıklı oluşu ver her ortama uygun oluşu, sistemin kullanılmasının en büyük avantajlarıdır. Bu sistemler, çok farklı ebatlarda üretilmekte ve ekonomik açıdan oldukça uygun olabilmektedir. Sistemlerin standart rengi gri olmakla birlikte isteğe göre farklı renkleri de üretilebilmektedir. Ancak genellikle gri raf tercih edilmektedir. Hem rafları parlak göstermesi hem de kolay renk değişikliğine uğramaması bu seçimin başlıca sebepleridir.

Kullanılacak olan sistemlerin boyutları ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerin kullanacağı alan büyük ise, büyük sistemler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra, raflara yerleştirilecek malzemeler ağırsa sistemin daha dayanıklı olması ve ağır yük taşıyabilmesi gerekmektedir. Eğer ağır yük taşınacaksa çelik raf ayağı kalın ve sağlam olmaktadır. Ayrıca tabla kalınlığı ve raflar arasında ki mesafede bu talepler üzerine ayarlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Arşiv raf sistemleri, dayanıklı olması ve uzun süreli kullanılabilmesi için çelik raf veya metal raf tercih edilmektedir. Neme ve rutubete dayanıklı olan bu ürünler ile birlikte arşivlemek istediğiniz şeyleri rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sistemlerin üretiminde kullanılan ürünler ağırlığa dayanıklı ürünler olduğu için ağır malzemelerinizi de rahatlıkla depolayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, ürünlerin raflarını sağlamlaştırmak ve ağır yükleri daha rahat taşıyabilmesi için cıvatalı raf kullanılmaktadır. Kullanılan bu civatalar sayesinde rafların ömrü uzamaktadır. Ayrıca, rafları hareket ettirdiğiniz zaman raflar da herhangi bir olumsuz durumun oluşmasının önüne geçilmiş olmaktadır.

Çelik raf fiyatları, sistemlerin kullanılacağı ortam, taşıyacağı ağırlık ve rafın üretiminde kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişebilmektedir. Genellikle bu tür raflar sanayi veya ağır ürünlerin sergilendiği yerler de kullanılmaktadır. Doğal olarak bu ortamlar da kullanılan sistemler boyut olarak büyük olması gerekmektedir. Bunun doğrultusunda da standart raflara göre fiyat farkı oluşmaktadır. Sistemlerin üretiminde paslanmaz çelik malzemeler tercih edilirse fiyatta yine değişiklik olmakta ve artmaktadır. Bu tür fiyat değişikliklerinin oluşması sizlerin taleplerine göre olmaktadır. Bunları göz önünde bulundurarak hareket ettiğiniz zaman uygun fiyatlara işinizi görecek kaliteli ürünlere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz ve uzman kişilerin montaj işlemini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.