Raf Sistemleri Muayenesi

Şirketimiz siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor.
Firmamız hakkında bilgi almak için sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarını arayarak veya email yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
Depo Raf Sistemleri raflarımız yıllarca yepyeni kalabilen sağlam raflardır.
Sitemizde görmüş olduğunuz tüm fotoğrafların imalatı, raf montajı ve projelerinin her aşaması tamamen Raf Sistemleri Muayenesi tarafından yapılmıştır.
10 yıla yaklaşan iş tecrübesiyle ücretsiz keşif, projelendirme ve montaj hizmetleriyle depo yada arşivlerinize raf uygulanması alanında hizmet vermekteyiz.
Sitemizde yayınlanan fotoğrafların hiç biri alıntı değildir.
Uygun fiyatlı Depo Raf Sistemleri çözümleri için doğru adres: Raf Sistemleri Muayenesi
Detaylar için resimlere tıklayabilir veya bize 0850 304 31 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
çelik ilaç depolama rafları

Raf Sistemleri Muayenesi

hafif yük raf sistemi

Raf Sistemleri Muayenesi

paslanmaz istif rafları

Raf Sistemleri Muayenesi

endüstriyel palet rafları

Raf Sistemleri Muayenesi

RAF VE DEPOLAMA SİSTEMLERİ MUAYENELERİ

Hizmet Tanımı:

Raf ve depolama sistemlerinden kaynaklı risklerin ve iş kazalarının önüne geçilmesinde yardımcı oluyoruz. Endüstride yoğun bir şekilde kullanılan depolama ve raf sistemleri belli bir çevrim sonunda deformasyon ve metal malzemelerde yorulma riski altındadır. Muayene hizmetimizde kullanımda olan depolama ve raf sistemlerinin zeminden başlayarak tüm cıvata ve kaynak bağlantıları, kolon ve kirişleri muayene edilmektedir. Muayene sonucunda ölçülendirilen raf sistemleri konusunda uzman analistler tarafından bilgisayar destekli olarak dinamik ve sismik yükler altında simüle edilerek müşterilerimize ayrıntılı bir rapor sunulmaktadır.

Neden TSE?

Konusunda uzman personeli ile ülke çapında sunulan hizmet ağımız.
TS EN 15635, TS EN 15620, TS EN 15512, TS EN 1562, TS EN 15878 standartları doğrultusunda yapılan muayeneler.
Yapılan muayeneler haricinde ekipmanlar üzerinde ülkemizin bulunduğu jeolojik yapı dikkate alınarak hazırlanan bilgisayar destekli analiz raporu.
Raf sistemlerine ilişkin müşterilerin standartlar doğrultusunda yapmaları gereken bakım, etiketleme, istifleme, paletlerin durumu gibi konularda çalışanlara kısa eğitimler verilmektedir.
İş kazalarının önüne geçmek, kaza sonucu olabilecek maddi kayıpları engellemek için bağımsız bir muayene kuruluşu olan TSE’den hizmet alabilirsiniz.