Raf Modelleri ve Raf Sistemleri

Pilates-Topu-Rafı
Paslanmaz Raf Fiyatları
11 Ağustos 2018
spor-salonu-pilates-rafı
Raf Ekipmanlari
20 Ağustos 2018
Raf Sistemleri

Raf Sistemleri

Raf modelleri, her geçen gün sayısını artırmaktadır. Her ortama uygun olarak üretilen yeni modeller sayesinde malzemeler rahatlıkla depolanabilmektedir. Depo raf, özellikle tercih edilen modeller arasındadır. Depo rafları da kendi içerisinde farklı modellere yer vermektedir. Bu modeller deponun boyutu ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Paletli ve ağır malzemelerin depolanacağı depo ortamlarında paletli raf modelleri tercih edilmektedir. Böylece depolanması gereken malzemeler rahatlıkla depolanarak belirli bir düzen oluşturulur. Paletli rafların yanı sıra, sırt sırta modeller de depo gibi yerlerde tercih edilebilir. Böylece yer tasarrufu da sağlanmaktadır. Çift taraflı olarak kullanılan bu tür sistemler duvar kenarlarında tercih edilmemektedir. Duvar kenarlarında tek taraflı raflar tercih edilir.

Market rafları, büyük öneme sahip olan sistemlerdir. Çünkü bu tür sistemler sürekli göz önünde olduğu için hem oldukça kullanışlı olması gerekmekte hem de göze hoş gelmesi gerekmektedir. Marketler genellikle tel rafları tercih etmektedir. Bu rafların farklı renk seçenekleri olduğu için marketlere rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra, market raflarının boyutları standart olmaktadır. Ancak büyük marketler de standardın dışına çıkılarak büyük boyutlu raflar üretilmektedir. Bu tür yerler de ikinci el raf sistemleri de kullanılabilmektedir. Sistemlerin üretiminde kullanılan malzemeler yapısı gereği sağlam olduğu için uzun yıllar kullanılabilmektedir. Böyle bir avantajın olduğu ortamda ikinci el ürünler alarak uygun fiyatlara kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Raf sistemleri Anadolu Yakası, İstanbul’un Anadolu yakasında sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her türlü ortama uyum sağlayan ve oldukça kullanışlı olan raf modellerine ulaşabilmeniz bu hizmet sayesinde mümkündür. Arşiv rafları son dönemler de tercih edildiği için sıklıkla üretilmektedir. Fabrikalar da kullanılan arşiv dolapları ile normal ofislerde kullanılan arşiv dolapları arasında fark vardır. Bu farkın en belirgin özelliği boy farkıdır. Bu boy farkından dolayı modeller de standardın dışına çıkılır. Raf sistemleri fiyat listesi incelendiği zaman modeller arasında fiyat farkları gözlemlenmektedir. Bu fiyatlardan ve modellerden size uygun olanı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli ürünleri gördükçe verdiğiniz paralara acımayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Konuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.