mini-depo-raf-sistemleri
Kahramanmaraş Raf Sistemleri
8 Kasım 2019
paslanmaz-istif-rafları
Aydın Raf Sistemleri
8 Kasım 2019
çift-yönlü-çelik-raf

Depolarda kullanılan çift yönlü raf sistemi.

tablalı-depo-raf-sistemi

Yan yana kullanılan raflar, duvar kenarları ve ortalarda çiftli olarak kullanılır. Paletli yada paletsiz ürünler için imal edilir.

 

Raf anlamında yapacağınız doğru tercih uzun yıllar boyunca sizi ekstra masraftan kurtaracaktır. Her türlü raf ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek güven duyabileceğiniz ve memnun kalacağınız bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ağır yükler için son derece ideal olan paslanmaz raflar sizlere her koşulda mükemmel bir performans sağlar. Oksitlenme karşıtı paslanmaz raf modellerinden tercih ederek her alanda son derece rahat bir kullanım şansına sahip olabilirsiniz.
Özel kaplamalar ile sizlere sunulan paslanmaz raf sistemleri istediğiniz her modelde ve ölçüde yapılabilmektedir. Alanlarınız için en uygun modele karar vererek firmamız aracılığı ile siz de raf siparişlerinizi verebilirsiniz. Van Raf Sistemleri Firmamız Van genelinde raf anlamında her daim güven verecek raf sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma kapalı.