Gri-renk-raf-sistemi
Tokat Raf Sistemleri
21 Ocak 2020
batman raf sistemleri
Batman Raf Sistemleri
24 Ocak 2021
zonguldak raf sistemleri

zonguldak raf sistemleri

Zonguldak ve çevre illeri için raf ihtiyacını karşılayan Özer Raf, Batı Karadeniz illerinde aranan firma olmuştur. Zonguldak’ın ağır sanayi şartlarına dayanan, aynı zamanda günlük kullanımlarda uygun raflar üreten Özer Raf, madenlere, limanlara, orman işletmelerine, tren istasyonlarına ve şehrin diğer işletmelerine depolama ve stoklama ihtiyacı için raf temin eder. Dar alanlarda stoklama yapmanıza yardımcı olur. Elinizde bulunan alanları en iyi şekilde kullanmanız için sizlere yol gösterir. Depolama esnasında oluşacak sorunları önceden ön görerek sizlere en iyi raf sistemleri için rehberlik eder.Ayrıca Özer Raf müşterilerinin  istediği şekilde, tarzda ve malzemeden yeni bir tasarım yaparak müşterilerinin özel hissetmesini ve işletmelerinin özgün olmasını sağlar.

Özer Raf  Zonguldak Raf Sistemleri, sağlam yapısı, kullanışlı tasarımı sayesinde Zonguldak ve çevresinde bulunan birçok maden ve limanlarda aranır ürün ve ihtiyaç haline gelmiştir. Zorlu Zonguldak şartlarına uzun yıllar dayanan raflar, çelik kompozit saclardan imal edilir. Aynı zamanda Özer Raf tarafından sürekli yedek parça tedariği ve teknik destek verilebilir. Zonguldak gibi ağır sanayisi olan yerlerde kullanılan rafların  düzgün montajlanması ve sağlam olması gerekmektedir, aksi halde büyük iş kazalarına, yaralanmalara ve can kayıplarına sebep olabilir. Özer Raf bu elzem olayların yaşanmaması için her zaman elinden gelenin en iyisini yapar.

Özer Raf  Zonguldak Raf Sistemleri, Çelik raf sistemleri, Depo raf sistemleri, Raylı arşiv dolabı, Market rafları gibi ihtiyaçlarınızı hemen karşılar. Hızlı kurulum ve düzgün işçiliği sayesinde, işletmenizin depolama ve istifleme gibi sıkıntılardan meydana gelen zararları ortadan kaldırır. Tüm bu işlemleri Özer Raf garantisi altında yapmaktadır.

Özer Raf Zonguldak Raf Sistemleri ihtiyacınıza göre, montaj, demontaj, 2.el raf, yedek parça (pim, civata, ayak papucları, sabitleme elemanları, konnektörler, yedek sac ve profil malzemesi gibi) ihtiyacı gibi konularda da sizlere hizmet verir.

Özer Raf Zonguldak Raf Sistemleri üretim ve montaj esnasında ISO 9001, ISO 14001 standartlarına bağlı kalır. Sadece Zonguldak için değil tüm Türkiye’ye raf üretir ve gönderir. Ayrıca kredi kartlarına taksitler ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerini maddi anlamda rahatlatır.

Tüm bu ayrıcalıklara ulaşmak ve Özer Raf raflarını incelemek için; www.rafsistemler.com’u ziyaret edin.

Raf Sistemleri konusuyla ilgili bizimle 0543 723 17 23 numaradan yada info@rafsistemler.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.